Biz Kimiz

2010 yılından bu yana gerek Yerel Basın alanında, gerek yazılım geliştirme alanında pekçok kurum ve kuruluşa hizmet veren ekibimiz Yerel Gazetelerin yönetimsel zorluklarını bilen ve bu zorlu gazetecilik macerasının Türkiye'de ileri bir atılım yapması için çözümler üretiyoruz. Üretilen bu çözümlerin sadece bir parçası olan Etiraj projesi ile öncelikle Yerel Gazetelerin ön muhasebesini sağlıklı birşekilde takip edebilmesi için özel olarak tasarlandı ve programlandı.

Ülkemizde ne yazıkki gün geçtikçe daha da zorlaşan Yerel Gazetelerin ayakta kalması adına mücadele etmek için yola çıkmış bir ekibiz. Bu menvalde yerel basının ve basın mensuplarının işlerini biraz daha kolay bir şekilde icraa etmeleri temel amacımızdır. Bu yüzdendir ki Yerel Gazetelerimiz için özelleştirilmiş olan ön muhasebe programımızın en az 12 ay ücretsiz kalacağını sizlere taahhüt ediyoruz.

Gelin sizde Etiraj ailesinin bir parçası olun. Böylelikle her geçen gün sağlamlaşan bir yapı ile Yerel Gazete sektörümüzü ayağa kaldırmamızda bizlere destek olun.


Tarihçemiz